Posted in Aktualitet

Britania heq lejet dhe maskat për Covid

Nga java e ardhshme, qytetarëve në Angli nuk do t’u kërkohet më të mbajnë maska ​​ose të punojnë nga shtëpia Kryeministri britanik Boris Johnson i…

Continue Reading Britania heq lejet dhe maskat për Covid
Posted in Aktualitet

Një boshnjak byrekun e jep falas për gratë shtatzëna – dhe nuk kërkon ‘ndonjë dëshmi për këtë’

Zoran Fofiq, një boshnjak që jeton në Beograd, ku ai zotëron një furrë buke, është “i preferuari i grave shtatzëna” në pjesën e tij të…

Continue Reading Një boshnjak byrekun e jep falas për gratë shtatzëna – dhe nuk kërkon ‘ndonjë dëshmi për këtë’
Posted in BBVIP

Flor Binaj tallet keq me banorët VIP-a të BBV

Emisioni “Big Brother VIP Albania” tashmë ka kaluar pritshmëritë e shikueshmërisë, duke u kthyer në kryefjalën e portaleve dhe të diskutimeve të të gjithë shqiptarëve….

Continue Reading Flor Binaj tallet keq me banorët VIP-a të BBV
Posted in Aktualitet

Iku nga Rresheni në moshën 17-vjeçareSot investon miliona euro, dikur punonte për një kafshat buke (Video)

Eridan Skana është shqiptari me historinë më frymëzuese të momentit. Sot, ai është pronar i tre kompanive zinxhir me 60 punonjës në Francë. Eridani iku…

Continue Reading Iku nga Rresheni në moshën 17-vjeçareSot investon miliona euro, dikur punonte për një kafshat buke (Video)
Posted in BBVIP

Në këtë vend nuk kemi fare halle! E tmerrshme se si një Shqipëri e tërë iu gëzua nominimit të Trixës

Sa më shumë i afrohet fundit, aq më interesant bëhet Big Brother VIP. Mbrëmë u eleminuan Xheisara dhe Dagz-i, ndërsa tre banorë të tjerë u…

Continue Reading Në këtë vend nuk kemi fare halle! E tmerrshme se si një Shqipëri e tërë iu gëzua nominimit të Trixës
Posted in BBVIP

“Donaldi del i dyti”, Dalina Buzi tregon se kush e fiton ‘BBV’ dhe nuk është as Iliri

Pak ditë më parë ish-fituesi i ‘Big Brother’, Anaidi, tha se fituesin e ‘Big Brother VIP e di Dalina Buzi. Producentja e njohur në një…

Continue Reading “Donaldi del i dyti”, Dalina Buzi tregon se kush e fiton ‘BBV’ dhe nuk është as Iliri
Posted in BBVIP

Surprizë në 11 të natës: Big Brother sapo i dha 3 emra Einxhelit, caktohet i nominuari për të martën!

Si asnjëherë më parë, sonte në shtëpinë e Big Brother VIP ka ndodhur një nominim krejtësisht i papritur. Pas një organizimi shumë të bukur festiv…

Continue Reading Surprizë në 11 të natës: Big Brother sapo i dha 3 emra Einxhelit, caktohet i nominuari për të martën!
Posted in BBVIP

1099+1 bëjnë 1 milion! Beatrix është “gjeni e kaluar gjeniut” në matematike

Këngëtarja Beatrix Ramosaj është aktualisht një prej personazheve më të komentuara të Big Brother VIP, pas skenave të xhelozisë me Egzonën por edhe me zgjedhjen…

Continue Reading 1099+1 bëjnë 1 milion! Beatrix është “gjeni e kaluar gjeniut” në matematike
Posted in Aktualitet

Me rastin e ditëlindjes së saj, Alketa Vejsiu na njeh me prindërit e saj dhe kuptohet lehtë se nga ka ngjarë

Me disa video në Instagramin e saj, Alketa Vejsiu i ka njohur që të gjithë me mamanë dhe babain që deri më tani i kishte…

Continue Reading Me rastin e ditëlindjes së saj, Alketa Vejsiu na njeh me prindërit e saj dhe kuptohet lehtë se nga ka ngjarë
Posted in Aktualitet

“Unë nuk kam frikë”, Eni Çobani tregon për herë të parë kër.cënimet që ka marrë për “Shihemi në Gjyq”

Eni Çobani ka qenë e ftuar sot në Edicionin Informativ në Klan Neës me Iva Kalemin ku ka folur si rrallë herë për karrierën e…

Continue Reading “Unë nuk kam frikë”, Eni Çobani tregon për herë të parë kër.cënimet që ka marrë për “Shihemi në Gjyq”