Posted in BBVIP

Çfarë paralajmëron ”Vëllai i Madh”? Njëri prej banorëve ka thyer rregullat, ja çfarë pritet tashmë

’Big Brother’’ ka evidentuar se njëri prej banorëve ka dhënë informacione nga jashtë. Ky informacion ka ndikuar jo vetëm në lojën e Beatrix por edhe…

Continue Reading Çfarë paralajmëron ”Vëllai i Madh”? Njëri prej banorëve ka thyer rregullat, ja çfarë pritet tashmë
Posted in BBVIP

Flor Binaj tallet keq me banorët VIP-a të BBV

Emisioni “Big Brother VIP Albania” tashmë ka kaluar pritshmëritë e shikueshmërisë, duke u kthyer në kryefjalën e portaleve dhe të diskutimeve të të gjithë shqiptarëve….

Continue Reading Flor Binaj tallet keq me banorët VIP-a të BBV
Posted in BBVIP

Në këtë vend nuk kemi fare halle! E tmerrshme se si një Shqipëri e tërë iu gëzua nominimit të Trixës

Sa më shumë i afrohet fundit, aq më interesant bëhet Big Brother VIP. Mbrëmë u eleminuan Xheisara dhe Dagz-i, ndërsa tre banorë të tjerë u…

Continue Reading Në këtë vend nuk kemi fare halle! E tmerrshme se si një Shqipëri e tërë iu gëzua nominimit të Trixës
Posted in BBVIP

“Donaldi del i dyti”, Dalina Buzi tregon se kush e fiton ‘BBV’ dhe nuk është as Iliri

Pak ditë më parë ish-fituesi i ‘Big Brother’, Anaidi, tha se fituesin e ‘Big Brother VIP e di Dalina Buzi. Producentja e njohur në një…

Continue Reading “Donaldi del i dyti”, Dalina Buzi tregon se kush e fiton ‘BBV’ dhe nuk është as Iliri
Posted in BBVIP

Surprizë në 11 të natës: Big Brother sapo i dha 3 emra Einxhelit, caktohet i nominuari për të martën!

Si asnjëherë më parë, sonte në shtëpinë e Big Brother VIP ka ndodhur një nominim krejtësisht i papritur. Pas një organizimi shumë të bukur festiv…

Continue Reading Surprizë në 11 të natës: Big Brother sapo i dha 3 emra Einxhelit, caktohet i nominuari për të martën!
Posted in BBVIP

1099+1 bëjnë 1 milion! Beatrix është “gjeni e kaluar gjeniut” në matematike

Këngëtarja Beatrix Ramosaj është aktualisht një prej personazheve më të komentuara të Big Brother VIP, pas skenave të xhelozisë me Egzonën por edhe me zgjedhjen…

Continue Reading 1099+1 bëjnë 1 milion! Beatrix është “gjeni e kaluar gjeniut” në matematike
Posted in BBVIP

Si nuk ka turp tani? Del “zbuluar” mashtrimi i madh i Beatrix Ramosajt në shtëpinë e BBV

Mbrëmë banori i dytë i eliminuar ishte Dj Dagz, i cili pas një zinxhiri të nisur nga Beatrix Ramosaj në dyshen e fundit ngeli me…

Continue Reading Si nuk ka turp tani? Del “zbuluar” mashtrimi i madh i Beatrix Ramosajt në shtëpinë e BBV
Posted in BBVIP

Aktorja Arjola Demiri tregon për herë të parë çfarë ndodhi pas puthjes me Bujar Asqeriun: Shkalloi fisi kur e panë, mami më thoshte ça faji kam unë…

Aktorja Arjola Demiri ka treguar paragjykimet me të cilat është hasur epër shkak të profesionit të saj. Teksa bisedonte me konkurenten tjetër të “BBVIP”, moderatoren…

Continue Reading Aktorja Arjola Demiri tregon për herë të parë çfarë ndodhi pas puthjes me Bujar Asqeriun: Shkalloi fisi kur e panë, mami më thoshte ça faji kam unë…
Posted in BBVIP

“Pashë një psikopate”/ Beniada shokon me rrëfimin për këtë banore të njohur të BBV: Pashë një të çmendur, humbi lojën dhe imazhin

Ajo nisi të dramatizonte çdo situatë, duke reaguar me tone të larta në shtëpi dhe duke shfaqur skena xhelozie për afrimitetin e Egzonës me Donaldin….

Continue Reading “Pashë një psikopate”/ Beniada shokon me rrëfimin për këtë banore të njohur të BBV: Pashë një të çmendur, humbi lojën dhe imazhin
Posted in BBVIP

Deklarata e papritur nga Antonela: Kjo banore e Big Brother Vip ka pëlqim për Donaldin!

Dy nga banoret e ‘Big Brother Vip’ Beatrix Ramosaj dhe Egzona Rafuna janë përfshirë në një debat mes tyre dhe shkak për këtë është marrdhënia…

Continue Reading Deklarata e papritur nga Antonela: Kjo banore e Big Brother Vip ka pëlqim për Donaldin!