Posted in Aktualitet

Temperaturat ekstreme të ulëta dhe dëbora e madhe, ARRSH nxjerr njoftimin e rëndësishëm

Autoriteti Rrugor Shqiptar ka dalë me një apel për drejtuesit e automjeteve që të bëjnë kujdes gjatë qarkullimit në rrugë. ARRSH thekson se në aksin…

Continue Reading Temperaturat ekstreme të ulëta dhe dëbora e madhe, ARRSH nxjerr njoftimin e rëndësishëm
Posted in Aktualitet

Britania heq lejet dhe maskat për Covid

Nga java e ardhshme, qytetarëve në Angli nuk do t’u kërkohet më të mbajnë maska ​​ose të punojnë nga shtëpia Kryeministri britanik Boris Johnson i…

Continue Reading Britania heq lejet dhe maskat për Covid
Posted in Aktualitet

Një boshnjak byrekun e jep falas për gratë shtatzëna – dhe nuk kërkon ‘ndonjë dëshmi për këtë’

Zoran Fofiq, një boshnjak që jeton në Beograd, ku ai zotëron një furrë buke, është “i preferuari i grave shtatzëna” në pjesën e tij të…

Continue Reading Një boshnjak byrekun e jep falas për gratë shtatzëna – dhe nuk kërkon ‘ndonjë dëshmi për këtë’
Posted in Aktualitet

Iku nga Rresheni në moshën 17-vjeçareSot investon miliona euro, dikur punonte për një kafshat buke (Video)

Eridan Skana është shqiptari me historinë më frymëzuese të momentit. Sot, ai është pronar i tre kompanive zinxhir me 60 punonjës në Francë. Eridani iku…

Continue Reading Iku nga Rresheni në moshën 17-vjeçareSot investon miliona euro, dikur punonte për një kafshat buke (Video)
Posted in Aktualitet

Me rastin e ditëlindjes së saj, Alketa Vejsiu na njeh me prindërit e saj dhe kuptohet lehtë se nga ka ngjarë

Me disa video në Instagramin e saj, Alketa Vejsiu i ka njohur që të gjithë me mamanë dhe babain që deri më tani i kishte…

Continue Reading Me rastin e ditëlindjes së saj, Alketa Vejsiu na njeh me prindërit e saj dhe kuptohet lehtë se nga ka ngjarë
Posted in Aktualitet

“Unë nuk kam frikë”, Eni Çobani tregon për herë të parë kër.cënimet që ka marrë për “Shihemi në Gjyq”

Eni Çobani ka qenë e ftuar sot në Edicionin Informativ në Klan Neës me Iva Kalemin ku ka folur si rrallë herë për karrierën e…

Continue Reading “Unë nuk kam frikë”, Eni Çobani tregon për herë të parë kër.cënimet që ka marrë për “Shihemi në Gjyq”
Posted in Aktualitet

Zbulohet oferta e Erion Veliaj për të zbritur nga froni Armando Dukën dhe për të ngjitur Shakon

Vetëm pak ditë më parë, në emisionin “Skaner” u raportua se UEFA mund të dalë me reagim zyrtar për ndikimin politik në zgjedhjet e FSHF….

Continue Reading Zbulohet oferta e Erion Veliaj për të zbritur nga froni Armando Dukën dhe për të ngjitur Shakon
Posted in Aktualitet

Jo më 22 mijë vende, “Air Albania” bëhet akoma dhe më super! Rritet kapaciteti i tifozëv

Nuk ka shumë kohë që është ndërtuar, por është menduar për ndryshime. Stadiumi kryesor në Shqipëri, “Arena Air Albania” pritet të ketë rritje të kapacitetit…

Continue Reading Jo më 22 mijë vende, “Air Albania” bëhet akoma dhe më super! Rritet kapaciteti i tifozëv
Posted in Aktualitet

Modelja e famshme Zizza Pajaziti e djeg rrjetin, me foton e fundit

Modelja e famshme kosovare Zizza Pajaziti, ka postuar së fundmi në rrjeti social Instagram, fotografi në të cilat si gjithherë vije mjaftë joshëse. Bukuroshja zeshkane…

Continue Reading Modelja e famshme Zizza Pajaziti e djeg rrjetin, me foton e fundit
Posted in Aktualitet

Pse familja mbretërore nuk mban rripat e sigurimit në makinë!

Familja mbretërore nuk e mban rripin e qarkullimit ky është një informacion që qarkullon që pas aksidentit të Princit Philip Së fundmi mbretëresha u pa…

Continue Reading Pse familja mbretërore nuk mban rripat e sigurimit në makinë!