Posted in Jetë dhe stil Lifestyle

“M’i nis mua mesazhet me lule se më çojnë vetëm grushte dhe flakë”, Basha batuta me Grida Dumën

Kryedemokrati ka shkëmbyer batuta me gratë e Lidhjes së Gruas Demokrate gjatë një takimi të zhvilluar gjatë mesditës së sotme në një lokal në kryeqytet….

Continue Reading “M’i nis mua mesazhet me lule se më çojnë vetëm grushte dhe flakë”, Basha batuta me Grida Dumën
Posted in Lifestyle

Burg e 10 mijë euro dëmshpërblim? Gjergj Leka tregon përplasjen me Flutura Açkën

Një përplasje e fortë dhe e shumëdiskutuar mes Gjergj Lekës dhe Flutura Açkës ndodhur disa vite më parë u rivendos në vëmendje sot në ‘Abc…

Continue Reading Burg e 10 mijë euro dëmshpërblim? Gjergj Leka tregon përplasjen me Flutura Açkën
Posted in Lifestyle

Donald dhe Beatrix në prag të ndarjes, Erion Braçe bën reagimin ‘epik’ (FOTO)

Deputeti Erion Braçe ka publikuar një foto në rrjetin social Facebook të dyshes Berisha-Basha dhe Donald-Beatrix, duke ironizuar ‘ndarjen’ e tyre. Braçe ka ironizuar përjashtimin…

Continue Reading Donald dhe Beatrix në prag të ndarjes, Erion Braçe bën reagimin ‘epik’ (FOTO)
Posted in BBVIP Lifestyle

Arjola i ‘mburret’ Donaldit: “Zemër, unë jam e para femër që kam vozitur Porsche në Shqipëri”

Arjola Demiri që nga 5 tetori ka nisur aventurën e saj në Big Brother VIP Albania Aktorja nga Tropoja shpesh e ka treguar fiksimin e…

Continue Reading Arjola i ‘mburret’ Donaldit: “Zemër, unë jam e para femër që kam vozitur Porsche në Shqipëri”
Posted in Lifestyle

Berisha zotohet jashtë selisë së PD: Asgjë s’mund të na ndalojë, kam marrë me qindra SMS nga …

Ish-kryeministri Sali Berisha është zotuar jashtë selisë së Partisë Demokratike se asgjë nuk do ta pengojë dhe ndalojë në vazhdimin e kësaj beteje. Një ditë…

Continue Reading Berisha zotohet jashtë selisë së PD: Asgjë s’mund të na ndalojë, kam marrë me qindra SMS nga …
Posted in Lifestyle

Detaji që iu kishte ikur të gjithëve nga “Home Alone”

Fansat e “Home Alone” kanë kapur një detaj interesant nga ky film. Kevin McCallister i Home Alone u la pas pasi kushërira e tij Heather…

Continue Reading Detaji që iu kishte ikur të gjithëve nga “Home Alone”
Posted in Histori Njerezore Lifestyle

Ish-burri e kishte tallur për peshën e saj, njihuni me gjyshen bodybuilder: Kam të dashurin 15 vite më të vogël, e stërvis vetë…

Një gjyshe bodybuilding e ka quajtur veten “puma” për shkak se ka një të dashur 15 vjet më të vogël se ajo, të cilin e…

Continue Reading Ish-burri e kishte tallur për peshën e saj, njihuni me gjyshen bodybuilder: Kam të dashurin 15 vite më të vogël, e stërvis vetë…
Posted in Lifestyle

“Je gomar shqiptar”/ Ronela Hajati sherr virtual me ndjekësin: “Lopë holandeze” (FOTO)

Ronela Hajati është përfshirë në një konflikt virtual me një ndjesës të saj në rrjetet sociale. Këngëtarja e cila do të përfaqësojë Shqipërinë në Eurovision…

Continue Reading “Je gomar shqiptar”/ Ronela Hajati sherr virtual me ndjekësin: “Lopë holandeze” (FOTO)
Posted in Lifestyle

“Jeni të tre beqarë”, Olsa Muhameti i përgjigjet më në fund komentit viral

Autorja e programit “Për’puthen” ishte e ftuar te emisioni “Open” për të folur për 2021-shin e emisionit si dhe për pritshmëritë e vitit 2022. Olsa…

Continue Reading “Jeni të tre beqarë”, Olsa Muhameti i përgjigjet më në fund komentit viral
Posted in Lifestyle

“U zgjova me mallkime për fëmijët e mi”, Arbana Osmani publikon mesazhet

Arbana  është një nga moderatoret më të dashura për publikun shqiptar. Megjithatë, ka nga ata që nuk e kanë shumë simpati. Moderatorja ka treguar se…

Continue Reading “U zgjova me mallkime për fëmijët e mi”, Arbana Osmani publikon mesazhet