Posted in Lifestyle

Nuk u fut në ‘Big Brother VIP’ nga xhelozia e gruas? Lorik Cana flet hapur dhe i lë të gjithë pa fjalë

Një ndër emrat që u përfol se kishte refuzuar të bëhej pjesë e ‘Big Brother VIP’, është futbollisti Lorik Cana. Mirëpo në fakt në shtëpi…

Continue Reading Nuk u fut në ‘Big Brother VIP’ nga xhelozia e gruas? Lorik Cana flet hapur dhe i lë të gjithë pa fjalë
Posted in Lifestyle

“Nuk u shua Violeta, por Ollga”, profecia e aktores së madhe

Nga Rezarta Reçi / Rrëfimet e tyre janë arkivuar viteve përmes mikrofonit të Arratisë. Shpaloset jeta e mundimshme drejt kontributit dhe arritjeve për të lënë…

Continue Reading “Nuk u shua Violeta, por Ollga”, profecia e aktores së madhe
Posted in Lifestyle

Fotografi habitet nga ministrja: Nuk zbret kurrë nga makina nëse nuk i hapin derën

Ajo që bie në sy, sipas fotografit Agim Rama është se ministrja e re e kabinetit Rama nuk zbret nga makinë në se nuk i…

Continue Reading Fotografi habitet nga ministrja: Nuk zbret kurrë nga makina nëse nuk i hapin derën
Posted in Lifestyle

“Jam adhurueѕe e fjalës së burrave, atyre prej vërteti”, Rezarta Shkurta ѕhрërthen ndaj Donaldit: Unfollow me kënaqësi…

Mbrëmjen e djeshme (e martë) janë zhvilluar ngjarje interesante brenda shtëpisë më të famshme në Shqipëri. Ndër të tjerash, në Big Brother VIP është diskutuar…

Continue Reading “Jam adhurueѕe e fjalës së burrave, atyre prej vërteti”, Rezarta Shkurta ѕhрërthen ndaj Donaldit: Unfollow me kënaqësi…
Posted in Lifestyle

‘Nuk je më patriot se Andin Lokaj’/ Gazetarja kosovare ofendon Lorik Canën: U martove me italiane, përzieve kombësinë e fëmijëve

Gazetarja e njohur kosovare, Qeqa Krelani ka reaguar ashpër ndaj Lorik Canës. Ish mbrojtësi legjendar i Kombëtares shqiptare e quajti komentatorin Andin Lokaj një “klloun”…

Continue Reading ‘Nuk je më patriot se Andin Lokaj’/ Gazetarja kosovare ofendon Lorik Canën: U martove me italiane, përzieve kombësinë e fëmijëve
Posted in Lifestyle

Njihuni me bashkëshortin e Balinës së Big Brother, është analisti i njohur

Ajo është një figurë e njohur dhe e dashur tashr publikun shqiptar pasi shfaqet dy herë në javë si opinioniste e spektaklit të Big Brother…

Continue Reading Njihuni me bashkëshortin e Balinës së Big Brother, është analisti i njohur
Posted in Histori Njerezore Lifestyle

Vajza i feston sot 20-vjetorin, Niko Peleshi vendos të prezantojë për herë të parë të gjithë familjen e tij

Sot në familjen e ministrit të Mbrojtjes Niko Peleshi ka festë. Vajza e tij, Aleksia feston ditëlindjen e 20-të. Ka qenë vetë ministri Peleshi që…

Continue Reading Vajza i feston sot 20-vjetorin, Niko Peleshi vendos të prezantojë për herë të parë të gjithë familjen e tij
Posted in Lifestyle

“S’kam më respekt për të”, këngëtari i njohur shpërthen keq ndaj Ardit Gjebreas

Këngëtari Mentor Hazizi nuk i ka ndaluar akuzat e tij ndaj Festivalit të RTSH-së, ku ia s’kualifikuan këngën që në fillim. I ftuar në emisionin…

Continue Reading “S’kam më respekt për të”, këngëtari i njohur shpërthen keq ndaj Ardit Gjebreas
Posted in Histori Suksesi Lifestyle

Flori Mumajesi baba për herë të parë? Fotoja që po bën xhiron e rrjetit

Këngëtari i njohur, Flori Mumajesi ka zgjuar dyshime te fansat se do të bëhet baba për herë të parë. Ai ka postuar në InstaStory një…

Continue Reading Flori Mumajesi baba për herë të parë? Fotoja që po bën xhiron e rrjetit
Posted in Lifestyle

Është rastësi/ Erla Mëhilli tregon për herë të parë l.idhjen familjare me Ramën: E kam kushëri, por të punosh me Berishën është meritë

Për herë të parë ajo ka folur dhe për fɑ.κtin që është kushërirë me Edi Ramën, por ndërkohë punon me ish-kryeministrin Sali Berisha, Erla tha…

Continue Reading Është rastësi/ Erla Mëhilli tregon për herë të parë l.idhjen familjare me Ramën: E kam kushëri, por të punosh me Berishën është meritë