Posted in ShowBizz

“S’mund të thuash që të…”, Beniada debaton me Tanin: Këto bëji me shokët e tu

Beniada dhe Tan Brama kanë debatuar për nominimet. Sipas tij, nuk e priste prej saj dhe nuk është mirë të sillej ashtu dhe shtoi se…

Continue Reading “S’mund të thuash që të…”, Beniada debaton me Tanin: Këto bëji me shokët e tu
Posted in ShowBizz

Plas sherri në ambientet e Top Channel! Fjoralba Ponari dhe Arbana Osmani përplasje të fortë

Pak ditë më parë, Einxhel Shkira mori një surprizë nga dy moderatoret e njohura të Top Channel, të cilat janë edhe mikeshat e saj më…

Continue Reading Plas sherri në ambientet e Top Channel! Fjoralba Ponari dhe Arbana Osmani përplasje të fortë
Posted in ShowBizz

Arbri hap “Kutinë e Pandorës”, ja se çfarë rezervoi ajo!

“Kutia e Pandorës’’ është vendosur përpara një tjetër konkurenti spektaklin e sotëm Arbri u vendos përpara zgjedhjes së vështirë për ta hapur apo jo këtë…

Continue Reading Arbri hap “Kutinë e Pandorës”, ja se çfarë rezervoi ajo!
Posted in ShowBizz

Çfarë ka ndodhur? Albërije Hadërgjonajt i ndodh ajo që nuk e priste kurrë (Foto)

Personazhet e njohur janë më shumë të ekspozuar ndaj ‘hacker-ave’ të rrjeteve sociale, duke qenë se ata kanë dhe më shumë ndjekës për shkak të…

Continue Reading Çfarë ka ndodhur? Albërije Hadërgjonajt i ndodh ajo që nuk e priste kurrë (Foto)
Posted in ShowBizz

Lidhja dhe ndarja me Rovena Dilon, rrëfehet për herë të parë ish-banori i “Big Brother VIP”

Sot në “Ftesë në 5” me Bieta Sulon ishte i ftuar Eltion Merja, balerini i njohur që përfundoi eksperiencën në “Big Brother Vip” spektaklin e…

Continue Reading Lidhja dhe ndarja me Rovena Dilon, rrëfehet për herë të parë ish-banori i “Big Brother VIP”
Posted in ShowBizz

“Kishim shumë zënka, ja kur u përqafuam për herë të parë”/ Familjarët surprizojnë Bora Zemanin për ditëlindje

Me 9 janar, prezantuesja Bora Zemani mbushi 30 vjeçe por para disa ditësh ka organizuar një festë të madhe ku ka mbledhur miqtë e saj….

Continue Reading “Kishim shumë zënka, ja kur u përqafuam për herë të parë”/ Familjarët surprizojnë Bora Zemanin për ditëlindje
Posted in Jetë dhe stil ShowBizz

I shkoj deri në fund gjërave’, ‘rrëfehet’ Aida Shtino: Edhe sot më pyesin çfarë u bë me Bleona Matën

Moderatorja e Fax News, Aida Shtino ka ‘rrëfyer’ jetën e saj profesionale në një intervistë për emisionin “Ka Motorr” me Ana Haxhimalin. Moderatorja tregoi se…

Continue Reading I shkoj deri në fund gjërave’, ‘rrëfehet’ Aida Shtino: Edhe sot më pyesin çfarë u bë me Bleona Matën
Posted in ShowBizz

8 vite më parë pjesë e videoklipit të reperit shqiptar, do ta njihit Einxhelin? (FOTO LAJM)

Einxhel Shkira u bë më e njohur me hyrjen e saj në Big Brother VIP. Ajo ka tërhequr vëmendjen me karakterin e saj dhe konsiderohet…

Continue Reading 8 vite më parë pjesë e videoklipit të reperit shqiptar, do ta njihit Einxhelin? (FOTO LAJM)
Posted in ShowBizz

“Djemtë këtu të…”/ Ana i ulet në prehër Bledit, ‘shpërthejnë’ Efi dhe Mikela

Teksa komentohej takimi i Kristos me Anën, Bledi po komentonte dhe kjo mori interesin e saj. Bledi shprehu hapur pëlqimin e tij duke habitur Efin…

Continue Reading “Djemtë këtu të…”/ Ana i ulet në prehër Bledit, ‘shpërthejnë’ Efi dhe Mikela
Posted in Personazh Vip ShowBizz

Çfarë po ndodh mes tyre? Atdheu bën gjestin e papritur në ditëlindjen e Borës

Duket se ish-konkurrenti i “Për’puthen” Atdhe Xharavina nuk ka të ndalur kur bëhet fjalë për dedikimet e tij të nënkuptuara për Bora Zemanin në rrjete…

Continue Reading Çfarë po ndodh mes tyre? Atdheu bën gjestin e papritur në ditëlindjen e Borës