Posted in Jetë dhe stil Lifestyle

“M’i nis mua mesazhet me lule se më çojnë vetëm grushte dhe flakë”, Basha batuta me Grida Dumën

Kryedemokrati ka shkëmbyer batuta me gratë e Lidhjes së Gruas Demokrate gjatë një takimi të zhvilluar gjatë mesditës së sotme në një lokal në kryeqytet….

Continue Reading “M’i nis mua mesazhet me lule se më çojnë vetëm grushte dhe flakë”, Basha batuta me Grida Dumën
Posted in Jetë dhe stil

Qytetarët të habitur, gruaja nxjerr “shëtitje” burrin në qendrën tregtare të lidhur me zinxhir (VIDEO)

Një ngjarje e çuditshme ka ndodhur në një qendër tregtare në Kroaci, ku gruaja ka nxjerrë për shëtitje burrin. Një vajzë i habiti të gjithë…

Continue Reading Qytetarët të habitur, gruaja nxjerr “shëtitje” burrin në qendrën tregtare të lidhur me zinxhir (VIDEO)
Posted in Jetë dhe stil Lajme/Showbiz

Tashmë e njohim të gjithë, ja si dukej Arjan Konomi para shumë kohësh (FOTO)

Arjan Konomi tashmë njihet pothuajse nga të gjithë si opinionist në reality-show. Fillimisht ne e kemi parë në disa edicione të “Big Brother Albania” për…

Continue Reading Tashmë e njohim të gjithë, ja si dukej Arjan Konomi para shumë kohësh (FOTO)
Posted in Jetë dhe stil

“O unë, ose ti aty! Ti ke shumë shpenzime se je i sëmurë”, nusja i drejtohet vjehrrit

Petriti ka sjellë në seancë ndërmjetësimi të birin në rubrikën “Shihemi në Gjyq” në “E diela shqiptare”, por ai nuk ka pranuar. Në vend të…

Continue Reading “O unë, ose ti aty! Ti ke shumë shpenzime se je i sëmurë”, nusja i drejtohet vjehrrit
Posted in Jetë dhe stil

Ardit Çuni zbulon propozimin e veçantë që do t’i bëjë Beniadës sapo të dalë nga shtëpia e ‘Big Brother VIP’

Këngëtari dhe ish-banori i “Big Brother VIP”, Ardit Çuni, në një intervistë për “Prive” ka treguar se do t’i bëjë një propozim Beniadës pasi ajo…

Continue Reading Ardit Çuni zbulon propozimin e veçantë që do t’i bëjë Beniadës sapo të dalë nga shtëpia e ‘Big Brother VIP’
Posted in Jetë dhe stil ShowBizz

I shkoj deri në fund gjërave’, ‘rrëfehet’ Aida Shtino: Edhe sot më pyesin çfarë u bë me Bleona Matën

Moderatorja e Fax News, Aida Shtino ka ‘rrëfyer’ jetën e saj profesionale në një intervistë për emisionin “Ka Motorr” me Ana Haxhimalin. Moderatorja tregoi se…

Continue Reading I shkoj deri në fund gjërave’, ‘rrëfehet’ Aida Shtino: Edhe sot më pyesin çfarë u bë me Bleona Matën
Posted in Jetë dhe stil

Qendra estetike ‘demaskon’ Bora Zemanin dhe e nxjerr zbuluar, i numëron ndërhyrjet estetike që ka kryer dhe nuk do ta besoni sa shumë janë

Bora Zemani muajt e fundit është kthyer një ndër personazhet më të komentuar për ngjarjet rreth jetës personale por edhe ndryshimit në paraqitjen fizike. Moderatorja…

Continue Reading Qendra estetike ‘demaskon’ Bora Zemanin dhe e nxjerr zbuluar, i numëron ndërhyrjet estetike që ka kryer dhe nuk do ta besoni sa shumë janë
Posted in Histori Njerezore Jetë dhe stil

Tradhtia bashkëshortore/ Detektivja tregon programin që mund t’ia vendosni partnerit/es

Detektivja e njohur private Shkënda Lili, në një rrëfim në programin “Jeta pa filtër” në News24 ka treguar disa detaje se si mund të kontrollohet…

Continue Reading Tradhtia bashkëshortore/ Detektivja tregon programin që mund t’ia vendosni partnerit/es
Posted in Jetë dhe stil Sport

Festimi me shqiponjë i Armando Brojës bën “armik” pronarin serb të Southampton

Armando Broja bëhet çështje në Beograd. Ose më saktësisht, festimi me shqiponjë i sulmuesit të përfaqësueses shqiptare. Djaloshi 20-vjeçar e ka zgjedhur këtë festim si…

Continue Reading Festimi me shqiponjë i Armando Brojës bën “armik” pronarin serb të Southampton
Posted in Jetë dhe stil

“Nuk e di emrin tim?” Bardhi përplaset sërish me policin në gjykatë: Mos më provoko se…

Deputeti demokrat dhe sekretari organizativ i PD, Gazment Bardhi ka shkuar ditën e sotme në gjykatën e Tiranës ku po jepet masa e sigurisë për…

Continue Reading “Nuk e di emrin tim?” Bardhi përplaset sërish me policin në gjykatë: Mos më provoko se…