Arjola i ‘mburret’ Donaldit: “Zemër, unë jam e para femër që kam vozitur Porsche në Shqipëri”

Arjola Demiri që nga 5 tetori ka nisur aventurën e saj në Big Brother VIP Albania

Aktorja nga Tropoja shpesh e ka treguar fiksimin e saj për veturat, shkruan Gazeta Online Reporteri.net.

Në një bisedë me Donaldin, Beatrixën, Einxhelin e tjerë, Arjola Demiri tha se ka qenë e para femër që ka vozitur Porsche në Shqipëri.

Derisa i drejtohet Donaldit ajo thotë:

“Zemër, unë jam e para femër që kam vozitur Porsche në Shqipëri, dhe bëhet fjalë për vitin 2008, kur atëherë ishin gjërat ndryshe”, tha Arjola./Reporteri.net/Shqiperia ime.com.al

Author: portali