Donald dhe Beatrix në prag të ndarjes, Erion Braçe bën reagimin ‘epik’ (FOTO)

Deputeti Erion Braçe ka publikuar një foto në rrjetin social Facebook të dyshes Berisha-Basha dhe Donald-Beatrix, duke ironizuar ‘ndarjen’ e tyre.

Braçe ka ironizuar përjashtimin përfundimisht nga PD të Sali Berishës nga Lulzim Basha dhe ‘ndarjen’ që u përfol dje për dy konkurrentët e ‘Big Brother VIP’, Donaldin dhe Beatrixin.

“ME NE FUND, ME NE FUND; I MORI DIKUSH SERIOZISHT MASAT ANTIVIRUS: DISTANCIMI FIZIK NDODHI!”, shkruan Braçe./Shqiperia ime.com.al

Author: portali