‘Trekëndëshi’ Bora-Donald-Beatrix/ Reagon Tea Trifoni, nuk kursehet me fjalorin… (FOTO)

Bora Zemani, Donald Veshaj dhe Beatrix Ramosaj janë emrat më të komentuar kudo në rrjet.

Ndaj kësaj situate të krijuar shumë nga personazhet publike kanë reaguar duke e parë si të padrejtë këtë sjellje të Donaldit ndaj Bora Zemanit të cilës i kishte kërkuar që ta priste.

Së fundmi, ish-protagonistja e “Për’puthen”, Tea Trifoni ka përkrahur Bora Zemanin duke e quajtur mbretëreshë.

Author: admin